Топ 5 ланцюгів — безпеки Pandora

Компанія Пандора славиться широким вибором ювелірних прикрас зі стерлінгового срібла 925 проби, а також різноманітним золотим покриттям різної каратності. У асортименті бренду Ви можете придбати браслети Пандора, шарми, підвіски, перстні, ланцюги, сережки, кліпси — стопери, а також ланцюги — безпеки. Сьогодні розповім Вам, для чого призначені ланцюги — безпеки та окреслю ТОП 5 найпопулярніших із них.

Для чого потрібні сполучні ланцюжки Pandora?

Всі власниці браслету Пандора стикалися із проблемами його щоденного вжитку, які полягають у розкритті браслету десь на вулиці чи вдома, а також при знятті його з руки. Шарми Пандора, які нанизані на браслеті, часто буває, випадають з нього. Таким чином, вони можуть загубитися від Вашої необережності, чи просто банально це явище не є зручним у щоденному використанні та постійному їх нанизуванні. Потрібно бути дуже обачливим, щоб всі бусинки були нанизані та “не втекли” із Вашого аксесуару. Для вирішенні цієї проблеми компанія випустила ланцюги — безпеки, які за своїм стилем та покриттям розприділені по колекціям. Дані ланцюги — безпеки призначені для того, щоб фіксувати Ваші шарми на браслеті. Вони розміщуються з обох сторін защіпки браслету, які з’єднані між собою ланцюжком. Мета ланцюжка: стримувати обидва кінці браслету, задля збереження шармів на браслеті. Через те, що він є достатньо довгим, Ви з легкістю можете одягнути браслет. У замкнутому вигляді браслету, цепочка буде звисати з руки. Для більш кращого сприйняття, — спостерігайте картинки нижче. А тепер, ТОП 5 найпопулярніших ланцюгів — безпеки.

Найпопулярніші сполучні ланцюжки Pandora

Перше місце посідає, — захисна цепочка із надписом “Pandora”. Це класичний стриманий варіант ланцюга — безпеки, який характеризується виключно сріблом 925 проби та надписами бренду Пандора. Прикраса підійде для ділових жінок або тих, які не люблять жодних оздоблень.

Друге місце віддаю, — захисній цепочці з логотипом “Pandora”. Характеризується сріблом 925 проби. Її шарми — стопери вкриті камінцями двох ліній, які чудово виблискуюють на сонці. На шармах також вирізьблено логотип компанії.

Третє місце належить, — захисній цепочці “Елегантність” із колекції Pandora Rose. Якщо Ви володарка браслету Rose чи шармів із даної колекції — цей варіант для Вас. Надзвичайно ніжна, багата рожевим приємним кольором цепочка, шарми якої, вкриті камінцями цирконію, які хаотично щільно розміщені. Даний ланцюг — безпеки є універсальним, оскільки його можна поєднати також із браслетом зі срібла.

Четверте місце, — захисна цепочка Pandоra “Паве”. Як нам відомо, компанія володіє шармами та браслетами із тематикою Паве. Паве — це шарм — куля, яка оздоблена камінцями. Вони можуть бути різного кольору.

П’яте місце, — захисна цепочка Pandora “Краплі дощу”. Невимушений, на мою думку, ланцюг — безпеки, який підійде під будь — який дизайн Вашого браслету. Шарми — стопери характеризуються орнаментом.

Усі ці захисні цепочки Ви можете придбати у нашому інтернет магазині: “Фрагола”.