УКРАШЕНИЯ ПАНДОРА В ИВАНО-ФРАНКОВСКЕ

БОЛЕЕ 2500 УКРАШЕНИЙ PANDORA СО СКИДКОЙ ДО 70%

Як прикраси Пандора стали відомими

Датська компанія Пандора на весь світ славиться своїми чудовими прикрасами і набула популярності дуже швидко та стрімко. Ще в 1982 році в місті Копенгаген був відкритий невеликий ювелірний завод з чого і почалася історія компанії. Завдяки успішній реалізації ідеї, ювелірні прикраси Пандора стали швидко долучати до лав своїх прихільників спочатку жителів в Данії, потім Європи, США. На сьогоднішній день компанія має представництва в 70 країнах на 6 континентах і продовжує розвивати свою географічну присутність. Кожна нова колекція дарує поціновувачам бренду оригінальні новинки, в яких дизайн стає все більш вдосконаленим. Постійний розвиток, а також цікаві новинки роблять продукти Пандора все більш популярними з кожним роком. 

 

Чи любить прикраси Пандора Івано-Франківськ?

 

Серед мешканців міста Івано-Франківськ, який є одним з найкрасивіших міст Західного регіону, так і в Івано-Франківській області живе багато любителів ювелірних прикрас та зокрема браслетів і шарм-підвісок. В цьому можна пересвідчитись, якщо пройтись по Стометрівці – центральній вулиці Івано-Франківська, де традиційно гуляє багато місцевих жителів і відпочиваючих. Скорше за все Ви зустрінете жінку або дівчину, яку будуть прикрашати ці чудові ювелірні вироби. Саме через це наш інтернет магазин Пандора представлений в Івано-Франківській області. Ми раді констатувати, що серед наших клієнтів велика частина є ​​мешканцями цієї чудової області і сподіваємося, що з часом їх число буде тільки зростати.

 

Магазин Pandora в Івано-Франківську

 

Якщо Ви бажаєте замовити Пандору і вже наступного дня радіти своїм покупкам – зробити це буде дуже просто. Щоб купити прикраси Пандора в Івано-Франківську, потрібно заповнити заявку в інтернет-магазині Фрагола або зв’язатися з нашими менеджерами за безкоштовним номером і вже наступного дня справжня Пандора оригінал буде радувати свою власницю. На нашому сайті представлені живі фотографії виробів, які на 100% відповідають тому, що отримують замовники. Доставка по Івано-Франківську та Івано-Франківській області абсолютно безкоштовна, так само як і фірмова упаковка, в якій продаються всі вироби в нашому магазині.

КОРЗИНА Позиция удалена Отмена
Бесплатная доставка при заказе от 1500 грн
0%
  • В корзине больше нет товаров