УКРАШЕНИЯ ПАНДОРА В УЖГОРОДЕ

БОЛЕЕ 2500 УКРАШЕНИЙ PANDORA СО СКИДКОЙ ДО 70%

Світова популярність PANDORA

Прикраси Пандора знамениті на весь світ, а ще в 1982 році все почалося в датському місті Копенгаген, де був відкритий ювелірний завод і орієнтований на внутрішній ринок Данії. Тим не менше вдале втілення і розвиток концепції наборних прикрас вже в найближчий час дали можливість компанії Pandora продавати свої ювелірні вироби в 70 країнах світу на 6 континентах. І важливо відзначити, що це стрімке зростання триває. Адже кількість прихильників прикрас Пандора стрімко збільшується за рахунок популярності бренда в нових країнах. Так, кілька років тому продукція Пандора стала популярною і в Україні.

Чи любить прикраси Пандора Ужгород?

Коли мова йде про європейскі тенденції, які переходять на територію нашої країни, вже традиційно авангардом, крім столиці, є Західні регіони такі, як Ужгород та Закарпатська область. Проходячись по центральній вулиці Корзо в Ужгороді, Ви зустрінете прикраси Pandora на місцевих жителях. Саме тому наш інтернет магазин Пандора представлений і в цьому регіоні, адже попит на ці культові прикраси тут справді великий. Ми сподіваємось що популярність цих чудових прикрас буде тільки зростати і серед наших клієнтів буде з’явиться ще більше жителів Ужгородської області.

Магазин Pandora в Ужгороді

Серед наших клієнтів велика кількість покупців із Західних регіонів країни. Тому ми зробили все, щоб бажаючі купити прикраси Pandora в Ужгороді та Закарпатській області зробили це швидко і легко. Все що треба – вибрати прикраси на нашому сайті і залишити заявку, або ж зв’язатись з нашими консультантами за безкоштовним номером телефону і вже наступного дня замовлення буде доставлено. Магазин Фрагола гарантує якість прикрас і те, що вироби будуть доставлені в безкоштовній фірмовій упаковці. Асортимент прикрас постійно оновлюється, тому в нашому магазині Пандора представлені останні новинки бренда, а також прикраси з ранніх серій за доступною ціною. Нашим покупцям доступні акційні пропозиції, які дозволяють ще більше заощадити на покупці цих чудових прикрас та отримати ті прикраси, які будуть приносити радість.

 
КОРЗИНА Позиция удалена Отмена
Бесплатная доставка при заказе от 1500 грн
0%
  • В корзине больше нет товаров