УКРАШЕНИЯ ПАНДОРА В УЖГОРОДЕ

Скидки до 70%. Бесплатная фирменная упаковка.

  • Name
  • Специальное предложение PANDORA Shine Медовые Соты


    Встречайте уникальное украшение из новой коллекции Shine - шарм PANDORA "Медовые соты".  Этот красивый и оригинальный шарм сделан из серебра 925 пробы, покрыт слоем золота в 18 карат, а его поверхность инкрустирована прозрачным кубическим цирконием.  Воспользуйтесь специальным предложением и получите увеличенную скидку 60% на великолепную новинку! Число украшений ограничено, как и время действия специального предложения. Спешите!

    КУПИТЬ

Новинки

Украшения
Світова популярність PANDORA

Прикраси Пандора знамениті на весь світ, а ще в 1982 році все почалося в датському місті Копенгаген, де був відкритий ювелірний завод і орієнтований на внутрішній ринок Данії. Тим не менше вдале втілення і розвиток концепції наборних прикрас вже в найближчий час дали можливість компанії Pandora продавати свої ювелірні вироби в 70 країнах світу на 6 континентах. І важливо відзначити, що це стрімке зростання триває. Адже кількість прихильників прикрас Пандора стрімко збільшується за рахунок популярності бренда в нових країнах. Так, кілька років тому продукція Пандора стала популярною і в Україні.

Чи любить прикраси Пандора Ужгород?

Коли мова йде про європейскі тенденції, які переходять на територію нашої країни, вже традиційно авангардом, крім столиці, є Західні регіони такі, як Ужгород та Закарпатська область. Проходячись по центральній вулиці Корзо в Ужгороді, Ви зустрінете прикраси Pandora на місцевих жителях. Саме тому наш інтернет магазин Пандора представлений і в цьому регіоні, адже попит на ці культові прикраси тут справді великий. Ми сподіваємось що популярність цих чудових прикрас буде тільки зростати і серед наших клієнтів буде з’явиться ще більше жителів Ужгородської області.

Магазин Pandora в Ужгороді

Серед наших клієнтів велика кількість покупців із Західних регіонів країни. Тому ми зробили все, щоб бажаючі купити прикраси Pandora в Ужгороді та Закарпатській області зробили це швидко і легко. Все що треба - вибрати прикраси на нашому сайті і залишити заявку, або ж зв'язатись з нашими консультантами за безкоштовним номером телефону і вже наступного дня замовлення буде доставлено. Магазин Фрагола гарантує якість прикрас і те, що вироби будуть доставлені в безкоштовній фірмовій упаковці. Асортимент прикрас постійно оновлюється, тому в нашому магазині Пандора представлені останні новинки бренда, а також прикраси з ранніх серій за доступною ціною. Нашим покупцям доступні акційні пропозиції, які дозволяють ще більше заощадити на покупці цих чудових прикрас та отримати ті прикраси, які будуть приносити радість.